8 priežastys pasirinkti TRIHAUS

Darbas su TRIHAUS - malonus nuo pradžios iki pabaigos:

  1. Pilnas aptarnavimas – kai subręs poreikis tvarkyti aplinką, kurioje gyvenate, TRIHAUS suteiks paslaugą nuo idėjos, projektavimo, įgyvendinimo iki želdynų priežiūros.

  2. Patyrusi komanda - mūsų komanda didžiuojasi profesionalumu ir darbo kokybe, taip pat įsipareigoja darbus atlikti kaip įmanoma tvarkingiau ir švariau.

  3. Praktiškos idėjos - Jūsų aplinka bus kuriama pagal naujausias dizaino tendencijas.

  4. Novatoriškumas - siūlome kūrybiškus sprendimus, ne tik visos aplinkos, bet ir atskirų elementų, tokių kaip stogų ir sienų apželdinimas.

  5. Bendravimas - mes nuolat Jus informuosime apie projekto eigą ir kiekvienam užsakovui apie tai pranešime telefonu ar elektroniniu laišku.

  6. Gera kaina – mes nerungtyniaujame dėl kainos, bet darbus įvertiname pagal esamą konkrečią situaciją, t.y. paslaugų kaina atitinka darbus ir jų kokybę.

  7. Garantija užsakovui – gal tai skamba stereotipiškai, tačiau mes darome viską, kad darbai būtų atlikti laiku, kokybiškai ir neviršytų biudžeto.

  8. Patenkinti užsakovai – tai raktas į mūsų verslo sėkmę, todėl mums svarbios net menkiausios smulkmenos tiek bendravime, tiek projektų įgyvendinime.